ДИЕТИ ЗДРАВЈЕ УБАВИНА  ВЕЖБАЊЕ ДУХ/ТЕЛО ТАБЕЛИ И АЛАТИ РИЗНИЦА
 
  Најчитано:
УН диета
Месечинска диета
Диета со јаболки
Диета со јајца
Диета без диета
   
FORUM ФОРУМ
 
Запамти и сподели со другите !
   
  Искалкулирајте:
Индекс на телесна маса
Базален метаболизам
Потрошу. на калории
Табела на тежинa
 

   

AB Trainer Advance


 

Со AB Trainer Advance до совршен стомак

 

Ab Trainer Advance

Се вртите по секој затегнат стомак и посакувате и вие така да изгледате...Дали би сакале вашите стомачни мускули да изгледаат толку добро без колебање да можете да носите тесни маици и плитки фармерки ?Се приближува летото, се повеќе раз – мислувате за својата фигура...

Вашите желби можат да се остварат полесно отколку што мислите ! Потребна е само добра воља, упорност и 3 -4 минути од вашето време дневно.На Ab Trainer Advnce - можете да вежбате во својот дом ,во време кога вам најмногу ви одговара.

Со оваа фитнес справа ќе ги доведете вашите стомачни мускули во одлична форма и конечно ќе изгледате онака како отсекогаш сте сакале.Затегнете ги стомачните мускули , ослободете се од непотребните масни наслаги и затегнете ја кожата !

Бидејќи има посебна подлога за грбот – со Ab Trainer Advance поред тоа што ќе го подобрите својот изглед , истовремено ќе добиете и пријатна масажа на грбот. Делот за грбот дава потпора во текот на вежбањето , без страв дека претерано ќе ја оптеретите кичмата.

Ab Trainer Advance

Покрај тоа , ги затегнувате мускулите на стомакот , грбот , нозете , задникот и рамениците , и што е најважно се чувствувате подобро. Не заборавјте – вежбањето е еден од најдобрите начини да се ослободите од стресот и да се чувствувате полетно.

Ab Trainer Advance Ви овозможува вежбање во удобноста на вашиот дом , масажа на грбот ,обликување и затегнување на мускулите ,помага за намалување на болка- та во грбот , ја подобрува циркулацијата и ослободува од стресот.Во однос на другите фитнес справи од сличен тип , неговата цена е поволна – само 6990 , 00 динари ! 

Licni trener

  Диета.мк и на:  
Фејсбук група
Twitter

Фејсбук страница:

  Корисни линкови
Спортски суплементи

Фитнес центар


 

   
   

Содржината на овој сајт е сопственост на диета.нет :: Некои права се задржани и се под Creative Commons 3.0 лиценца. Тоа значи дека можат да се превземаат текстови но мора да биде именуван правиот извор на информации (линк према сајтот www.dieta.mk), содржината не смее да се користи во комерцијални цели и не смее да се менува на било каков начин.